Pozycjonowanie

Wyprzedź swoją konkurencję

Pozycjonowanie stron internetowych to proces, którego celem jest zwiększenie widoczności strony w wyszukiwarce Google pod wybranymi frazami kluczowymi. Pozycjonowanie to liczne procesy on-site (na stronie) i off-site (poza nią).

Działania te to między innymi optymalizacja wszelkich umieszczonych na stronie treści i kodu strony pod pozycjonowane frazy, tworzenie tzw. link buildingu – pozyskiwanie wartościowych linków zewnętrznych, które – po umieszczeniu na nich odpowiedniego contentu – będą przekierowywać na opracowywaną stronę.

Pozycjonowanie stron to działanie, które ma na celu w naturalny sposób sprawić by Google, po wpisaniu przez użytkownika pożądanej frazy, wyświetliło mu właśnie tę stronę. Strona musi jednak spełniać szereg wymagań, musi być zoptymalizowana pod algorytmy Google, odpowiednio zabezpieczona i trafiająca w oczekiwania użytkownika – dlatego właśnie pozycjonowanie jest tak istotne, a dobór odpowiednich fraz kluczowych – najważniejszy.

Naprawdę warto

Dlaczego warto się pozycjonować?

Szansa na większe zyski

Skuteczne pozycjonowanie w perspektywie długoterminowej jest inwestycją w większe zyski Twojego biznesu. Przyrost klientów, rozpoznawalność marki, większa liczba zleceń/transakcji – to wszystko dzięki wysokiej pozycji w Google, która jest nadrzędnym celem pozycjonowania.

Pozycjonowanie

Pozyskanie nowych klientów

90% ludzi szukając usługodawcy/sklepu wpisze w Google odpowiednie zapytanie. Jeśli Google będzie proponować im właśnie Twoją stronę popartą wartościowym contentem i wzbudzającą zaufanie, prawdopodobnie zdecydują się na sprawdzenie Twojej oferty. Widoczność w Google = napływ klientów.

Pozycjonowanie stron internetowych

Marketing marki

Nawet jeśli potencjalny klient nie skorzysta z Twoich usług, dobrze pozycjonowana strona będzie mu proponowana przez Google przy kolejnych poszukiwaniach – czy to w przypadku ponownego szukania danej usługi, czy niezadowolenia z dotychczasowego partnera, czy chęci rozpoznania rynku w danej dziedzinie. Widniejąc w czołowych pozycjach Google, sprawiasz, że Twoja marka staje się rozpoznawalna, a jej wizerunek utrwalony – zwiększa się więc szansa na automatyczny wybór właśnie Twojego biznesu!

Pozycjonowanie stron www

Długotrwałe, organiczne efekty

Klienci preferują efekty organiczne (naturalne) – co to oznacza? Widząc, że kampania reklamowa jest płatna, są z góry nieco bardziej negatywnie nastawieni. Pozycjonowanie lokalne powoduje organiczny, czyli taki, który nie jest efektem płatnej kampanii, wynik w Google. Wzbudza to większe zaufanie potencjalnych klientów. Pozycjonowanie jest długotrwałym procesem, którego efekty nie są widoczne natychmiast, są jednak bardzo długotrwałe, a tym samym opłacalne.

Agencja SEO
dlaczego warto z nami współpracować?

Wzrastaj w Internecie
dzięki naszej agencji marketingowej

Oferujemy kompleksową obsługę Twojej firmy w Internecie, począwszy od stworzenia strony internetowej, jej pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych oraz wykonania kampanii reklamowych: w wyszukiwarce Google, na Facebooku oraz Instagramie.

0 +
Pozycjonowanych fraz
0 +
Zrealizowanych kampanii reklamowych
0 +
Klientów
Nie martw się o koszty

Nasze internetowe działania marketingowe finansują same siebie

12-letnie doświadczenie

Wykorzystujemy nasze doświadczenie i wiedzę, aby zapewnić jak największe zyski

Zwiększ swoje zyski

Prowadź firmę jak najlepiej potrafisz, a my dostarczymy Tobie klientów

Zaufaj ekspertom

Doradzimy i pomożemy w wyborze najlepszych strategii reklamowych

Dane kontaktowe

Skontaktuj się

Jesteś zainteresowany współpracą? Ciekawi Cię temat pozycjonowania Twojej strony? Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy! Pozwól nam rozwiać Twoje wątpliwości.

Telefon:

888 181 716

Telefon:

513 444 414

E-mail:

info@softi.pl

Facebook:

@SoftiPL

Napisz do nas!

Zamów darmową wycenę

Wybierz naszą agencję

Co otrzymasz
wybierając naszą ofertę?

Profesjonalny audyt SEO
Głęboka analiza statystyk Twojej strony, jej widoczności w Internecie, użytych przy jej budowie fraz, nagłówków – wszelkich elementów, które wpływają na pozycję witryny.
Dedykowanego specjalistę

W skład naszej firmy wchodzą doświadczeni zawodowcy, którzy od lat z sukcesami zajmują się pozycjonowaniem stron internetowych. Współpracując z nami, zyskujesz konkretną osobę, która odpowiedzialna jest za Twoją witrynę.

Opracowanie skutecznych treści

Treści, które są podstawą sukcesu, to nasza mocna strona! Profesjonalni copywriterzy i specjaliści SEO opracują je w taki sposób, by Twoja witryna była na szczycie rankingów.

Analizę i raportowanie

Dla nas sukces to nie tylko słowa! Wszelkie dane na temat rozwoju Twojej strony przedstawiamy w formie szczegółowych analiz i raportów, przez co masz pewność, jakie są efekty naszej pracy.

Skuteczna agencja marketingowa

Zaufali nam

Nasze doświadczenie i regularne sukcesy w projektowaniu i pozycjonowaniu stron internetowych przekładają się na zaufanie ze strony dużych i małych partnerów. Każdy zadowolony Klient jest dla nas powodem do dumy!

SKANSKA

Mercedes-Benz Warszawa

Uniwersytet Ekonomiczny Poznań

DGA S.A.

Polski Związek Głuchoniemych

Śródmieście Miasto Stołeczne Warszawa

Powiat Bytom

Powiat Mogilno

Modernizacja Roku

Air Tours Club

Proxin Investment

Insur

Nie masz wizytówki Google?

Zmienimy to!

Wizytówka Google Moja Firma jest niezbędnym elementem osiągnięcia wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwań wśród lokalnych firm! W Softi nie tylko założymy ją dla Ciebie, ale też zoptymalizujemy i będziemy regularnie aktualizować. Dzięki temu będziesz widoczny dla wszystkich w Google i Google Maps!

Wysoka pozycja w rankingach lokalnych firm w Google
Wyświetlanie Twojej firmy w Google Maps
Szybki dostęp do danych Twojej firmy dla potencjalnych klientów
Pozycjonowanie lokalne
Pozycjonowanie

Na czym polega pozycjonowanie?

Sukces

Pozycjonowanie = podstawa sukcesu w Internecie!

Skuteczne pozycjonowanie strony to pierwszy krok do Twojego sukcesu! Sprawdź, na czym polega i rozwiń swój biznes.

Miejsce na szczycie w Google

Pozycjonowanie przez naszą agencję to gwarancja osiągnięcia miejsca w czołówce wyszukiwarki Google.

Duży ruch na Twojej stronie

Nasze działania gwarantują duży ruch klientów na stronie bez dodatkowo płatnych reklam.

Sukces lokalny, ogólnopolski i globalny!

W zależności od Twoich potrzeb i aspiracji oraz cech Twojego biznesu wyprowadzimy Twoją stronę na szczyt w zakresie lokalnym, ogólnopolskim, jak i poza granicami!

Optymalizacja treści dla Twoich korzyści

Treści na stronie to kluczowa kwestia pozycjonowania. Dokonamy ich optymalizacji i wprowadzimy skuteczne frazy kluczowe, które będą współgrać z algorytmami Google.

Link building – sieć linków skomponowana dla Ciebie

Nasza obszerna baza popularnych linków zewnętrznych i wewnętrznych sprawi, że do Twojej strony prowadzić będzie wiele witryn.

Bezbłędna strona WWW

Pozycjonowanie wymaga idealnej strony pod kątem technicznym. Usuwamy błędy na stronie, poprawiamy jej szybkość i optymalizujemy kod HTML.