Obsługa Social Media

Zaistniej w Social Mediach i zwiększ swoje zasięgi!

Social Media to narzędzia biznesowe – prowadzenie ich z Softi to gwarancja sukcesu!

Wiesz, że istnienie marki w Social Mediach to konieczność, jednak nie lubisz bywać na portalach społecznościowych? Nie znasz się na trendach na Facebooku, Instagramie, Tik-Toku czy Snapchacie? Masz wrażenie, że nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału w SM? W Softi mamy skuteczne rozwiązanie – od lat prowadzimy media społecznościowe znanych marek, na bieżąco analizując trendy i dostosowując prowadzenie profili do grupy odbiorców.

Prowadzenie profili w Social Mediach to dziś jeden z głównych filarów prowadzenia znanej działalności i zdobywania klientów. Social Media bywają jednak zdradliwe – jest to w końcu forma bezpośredniego kontaktu z odbiorcami. W Softi nie pozwalamy sobie na błędy, perfekcyjnie dopasowując publikowane treści. Idealnie określamy też długoterminową wizję prowadzenia profilu, by stworzyć popularną markę, która będzie miała odpowiednie, satysfakcjonujące zasięgi.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie nowych trendów, tworzymy odpowiednie grafiki i multimedia, dbamy o budowanie zaufania i relacji z odbiorcami. Stworzymy dla Ciebie profil, który osiągnie sukces, tworząc społeczność wierną Twojej marce!

Zalety

Dlaczego warto mieć własny profil w Social Media?

Nawet jeśli prywatnie stronisz od Social Mediów, zawodowo warto przyjrzeć się portalom społecznościowym i stworzyć profile, które zdobędą odpowiednią grupę obserwujących. Social Media to potęga naszych czasów, która rozwija się z dnia na dzień, dając szansę na rozwój profilom biznesowym. Obecnie nie istnieje prostszy sposób na zbudowanie sieci klientów niż skuteczne prowadzenie Social Mediów. Zaufaj specjalistom i pozwól nam zbudować Twój sukces!

Zbudowanie grona fanów/klientów

Istnienie w Social Mediach to jedyny sposób na zbudowanie relacji z dużym gronem fanów – nie tylko klientów! Odpowiednio prowadzone Social Media są w stanie stworzyć Twoją własną społeczność zaangażowanych obserwujących!

Zbudowanie grona fanów/klientów

Możliwość szybkiego zaoferowania usługi szerokiemu gronu odbiorców

Jeśli posiadasz rozwinięte profile w Social Mediach, możesz w ekspresowym tempie przedstawiać gronu odbiorców swe usługi, które – odpowiednio zareklamowane – mogą odnieść sukces już na poziomie portali społecznościowych!

Możliwość szybkiego zaoferowania usługi szerokiemu gronu odbiorców

Budowanie zaufania między marką a klientem

Prowadzenie Social Mediów w sposób dostosowany do grupy odbiorców to budowanie relacji i zaufania, czyli nierozerwalnych więzi między klientami a Twoją marką.

Budowanie zaufania między marką a klientem

Bycie w stałym kontakcie z klientami

Social Media to idealne narzędzie do „bycia w kontakcie”. W każdym momencie możesz pokazywać społeczności pewne aspekty życia firmy, wchodzić w interakcje z odbiorcami, budować poczucie przyjaźni i zaangażowanie. W Softi zadbamy, by Twoje Social Media były perfekcyjnym miejscem relacji z klientami!

Bycie w stałym kontakcie z klientami
dlaczego warto z nami współpracować?

Wzrastaj w Internecie
dzięki naszej agencji marketingowej

Oferujemy kompleksową obsługę Twojej firmy w Internecie, począwszy od stworzenia strony internetowej, jej pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych oraz wykonania kampanii reklamowych: w wyszukiwarce Google, na Facebooku oraz Instagramie.

0 +
Pozycjonowanych fraz
0 +
Zrealizowanych kampanii reklamowych
0 +
Klientów
Nie martw się o koszty

Nasze internetowe działania marketingowe finansują same siebie

12-letnie doświadczenie

Wykorzystujemy nasze doświadczenie i wiedzę, aby zapewnić jak największe zyski

Zwiększ swoje zyski

Prowadź firmę jak najlepiej potrafisz, a my dostarczymy Tobie klientów

Zaufaj ekspertom

Doradzimy i pomożemy w wyborze najlepszych strategii reklamowych

Dane kontaktowe

Skontaktuj się

Jesteś zainteresowany współpracą? Ciekawi Cię temat pozycjonowania Twojej strony? Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy! Pozwól nam rozwiać Twoje wątpliwości.

Telefon:

513 444 414

Telefon:

888 181 716

E-mail:

info@softi.pl

Facebook:

@SoftiPL

Napisz do nas!

Zamów darmową wycenę

Wybierz naszą agencję

Co otrzymasz
wybierając naszą ofertę?

Skuteczne rozwiązania
Od lat prowadzimy media społecznościowe znanych marek. Wiemy, jakie trendy panują na rynku oraz jak utworzyć docelową grupę odbiorców, aby dotrzeć do najbardziej zainteresowanych naszą ofertą Klientów.
Perfekcyjne treści

Stawiamy na perfekcję! Publikowane przez nas treści w social media są bezbłędne. Tworzymy publikacje od A do Z – filmy, treści postów, grafiki. Stworzymy dla Ciebie posty, które trafią do szerokiego grona odbiorców.

Konsulting

Podpowiemy, jaka forma przekazu będzie najskuteczniejsza. Doradzimy również miejsca zamieszania reklam, ich formy oraz metody kierowania. Wszystko po to, aby zyskać zadowolenie każdego Klienta!

Zwiększone zasięgi

Facebook, Instagram, TikTok – praktycznie każdy z nas korzysta z social media. Obecnie istnienie marki w social media to konieczność. Dobrze prowadzone SM umożliwią zdobywanie Klientów. W Softi stworzymy dla Ciebie profil, który z pewnością osiągnie sukces.

Skuteczna agencja marketingowa

Zaufali nam

Nasze doświadczenie i regularne sukcesy w projektowaniu i pozycjonowaniu stron internetowych przekładają się na zaufanie ze strony dużych i małych partnerów. Każdy zadowolony Klient jest dla nas powodem do dumy!

SKANSKA

Mercedes-Benz Warszawa

Uniwersytet Ekonomiczny Poznań

DGA S.A.

Polski Związek Głuchoniemych

Śródmieście Miasto Stołeczne Warszawa

Powiat Bytom

Powiat Mogilno

Modernizacja Roku

Air Tours Club

Proxin Investment

Insur

Sukces

Obsługa Social Media = podstawa sukcesu w Internecie!

Obsługa Social Media to pierwszy krok do Twojego sukcesu! Sprawdź na czym polega ich prowadzenie i rozwiń swój biznes.

Zoptymalizowane kierowanie

Kierowanie pozwala wyświetlać reklamy tak, aby docierać do osób o określonych zainteresowaniach.

Duży ruch na Twojej stronie

Dzięki treściom w social mediach, ruch na Twojej stronie internetowej również wzrośnie. Gwarancja skuteczności!

Sukces lokalny, ogólnopolski i globalny!

W zależności od Twoich potrzeb i aspiracji oraz cech Twojego biznesu możemy dotrzeć do odbiorców rynku lokalnego, ogólnopolskiego i globalnego.

Obsługa Social Media od A do Z

Przygotujemy grafiki, stworzymy tekst reklamowy, opublikujemy treść, dokonamy jej optymalizacji i przygotujemy końcowy raport!

Skuteczna forma przekazu

Podpowiemy, jaka forma przekazu będzie najskuteczniejsza – treść, grafika, czy film? Z naszą pomocą nie będziesz musiał się zastanawiać!

Bezbłędne treści

Stawiamy na perfekcję! Publikowane przez nas treści w social media są bezbłędne. Postaw na profesjonalizm!