CENTRUMPZG.PL

Polski Związek Głuchych

Polski Związek Głuchych jest organizacją pozarządową zrzeszającą osoby głuche i niedosłyszące oraz osoby związane z tym środowiskiem.

DGA.PL

DGA S.A.

Jedna z największych w Polsce grup konsultingowo-inwestycyjnych, działająca w świetle dewizy „Wspieramy wielkich jutra”, wspiera przyszłość kreatywnych firm.

HORUS.NET.PL

Horus

Innowacyjne materiały przemysłowe, oficjalny dystrybutor wielu nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu.

NOVOENGINEERING.CO.UK

Novo New Build Engineering

Grupa inżynierów budowlanych, specjalizująca się w projektowaniu nowoczesnych domów z ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi. Firma działająca na terenie Wielkiej Brytanii.

FUNDACJAIRD.PL

Fundacja IRD

Fundacja Instytut Rehabilitacji Dziecka im. prof. Ireny Obuchowskiej, która powstała z myślą o wspieraniu zarówno dzieci z niepełnosprawnościami, jak i ich rodziców oraz placówki, które wspierają ich rozwój.

AMBERDRON.PL

AmberDRON

Geodezyjne pomiary dronem na terenie Trójmiasta. Ortofotomapy z drona, zdjęcia miejsc trudnodostępnych, precyzyjne pomiary dronem w RTK, monitoring obszarów niebezpiecznych, numeryczne modele powierzchni.

SPAPILA.PL

Regeneracja SPA Piła

Wyjątkowe SPA w Pile, które w swojej ofercie przedstawia kompleksowy zakres zabiegów dla relaksu, odnowy oraz upiększania ciała.

GOBIT.COM.PL

Gobit

Rozwiązania informatyczne dla biznesu. Wzmacnianie cyberbezpieczeństwa w polskich przedsiębiorstwach prywatnych i instytucjach publicznych. Sprzęt komputerowy, oprogramowanie, wsparcie IT, dedykowany podpis elektroniczny.

SEWBOOK.EU

Sewbook

Wyjątkowa międzynarodowa platforma zleceń szycia – miejsce, w którym pracę znaleźć może wiele osób!

POSPRING.PL

Pospring

Firma produkująca najwyższej jakości sprężyny – do samochodów, elektroniki, maszyn, mebli i wielu innych przedmiotów.