STRZELECKASPM.PL

Strzelecka Spółdzielnia Producentów Mleka

Strzelecka Spółdzielnia Producentów Mleka została założona 24 września 2005r. Siedziba firmy znajduje się w Strzelcach Krajeńskich w woj. lubuskim. Spółdzielnia należy do największych podmiotów skupowych w Polsce.

KOLUDA.PL

Państwowy Instytut Badawczy w Kołudzie

Zakład Doświadczalny Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy w Kołudzie Wielkiej istnieje od roku 1946. Specjalizuje się w hodowli gęsi Białej Kołudzkiej ® znanej na całym świcie

MONTBUD.COM.PL

Orle Mont-Bud

Hurtowa sprzedaż paliw z dostawą do klienta. Sieć stacji benzynowych w Gnieźnie, Mogilnie, Witkowie, Wrześni, Orchowie i Trzemżalu. Przyjazne ceny, kompleksowa obsługa.

NAIL4U.PL

Nail4U

Najwyższej jakości pilniki kosmetyczne i bloczki polerskie do paznokci. Tworzenie oferty firmy oparte na nowatorskiej technologii łączenia papieru i drewna. Oferta detaliczna i hurtowo-gabinetowa.

AMBERGEO.PL

AmberGEO

Kompleksowe usługi geodezyjne dla firm i osób prywatnych. Pełna obsługa geodezyjna inwestycji budowlanych w Trójmieście i okolicach.

INSUR.PL

Insur Invest

Multiagencja ubezpieczeniowa działająca na terenie wielu polskich miast, oferująca ubezpieczenia niemal wszystkich dostępnych towarzystw w najkorzystniejszej ofercie.

CENTRUMPZG.PL

Polski Związek Głuchych

Polski Związek Głuchych jest organizacją pozarządową zrzeszającą osoby głuche i niedosłyszące oraz osoby związane z tym środowiskiem.

DGA.PL

DGA S.A.

Jedna z największych w Polsce grup konsultingowo-inwestycyjnych, działająca w świetle dewizy „Wspieramy wielkich jutra”, wspiera przyszłość kreatywnych firm.

HORUS.NET.PL

Horus

Innowacyjne materiały przemysłowe, oficjalny dystrybutor wielu nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu.

NOVOENGINEERING.CO.UK

Novo New Build Engineering

Grupa inżynierów budowlanych, specjalizująca się w projektowaniu nowoczesnych domów z ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi. Firma działająca na terenie Wielkiej Brytanii.